| CipriSXX a întrebat:

am macbook air 11.6 si vreau sa incep sa fac gameplay(nu are lag atunci cand joc). intrebarea este..cu ce joc sa fac gameplay?(sa fie pentru Mac OS X)

si ce ati alege intre iPhone 5 si Samsung Galaxy S4?

Mersi pentru raspunswinking

Răspuns Câştigător
| AnToNiO12o a răspuns:

Cum adica ''Cu ce sa joc sa fac gameplay''? Daca ai vrut sa zici cu ce sa filmezi, atunci iti recomand Fraps sau QuickTime screen recorder. Si ce as alege dintre Iphone 5 si Samsung Galaxy S4, eu as alege Samsung..Eu folosesc Iphone dar S4 chiar ca are mai multe chestii.

| CipriSXX explică (pentru AnToNiO12o):

Mersi! Pentru răspuns! Apreciez!

1 răspuns: