| gabby1999 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor...
Sora'mea a incercat sa bage parola de deblocare la iphone-ul meu si mi l a blocat.Imi cere conectarea la iTunes.
Nici o problema. il conectez, ii dau restore si apoi imi da eroare 3194. Am dat search pe google, am facut chestia aceea cu hosts si degeaba, eroarea tot persista.
Cum pot sa ii dau restore? dau funda.

5 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, poti incerca o resetare, cauta una potrvita ca sa nu pierzi toate informatiile, sau incearca si sa-l conectezi la un calculator daca ai Itunes descarcat si sa te conectezi acolo.
Sa ai o zi placuta sper ca te-am ajutat cu cateva sfaturi.

| gabby1999 explică (pentru BeardedSamurai):

L am conectat. ii dau restore apoi da eror.

| BeardedSamurai a răspuns (pentru gabby1999):

Deci nu merg resetarile?

| gabby1999 explică (pentru BeardedSamurai):

Da,nu merg.
Am fost cu el la service si mi au spus ca le trebuie contul iCloud, pe care nu l mai stiu...

| BeardedSamurai a răspuns (pentru gabby1999):

Pai da, asta e o problema mare, imi pare rau.