| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Am net Gigabit de la Digi și am acest router momentan "ZTE H3601" și tot face figuri de deconectare pe wifi, m-am gândit ca să achiziționez acest router : https://altex.ro/......OUTX9PRO/, Ce părere aveți?
Dau Funda!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu ți-au dat ei unul?
Dacă nu, e 3 lei (cred că nu gresesc) chiria pentru unul "meseriaș", de la ei

| Anonimulnegru explică (pentru sierra1):

Mi-au dat unul zte dar face figuri

Bula
| Bula a răspuns:

Da telefon la Digi, explica-le ce problema ai si ei vor rezolva problema gratis.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E ok. Dar vezi sa iei legatura cu Digi sa iti seteze ont-ul in mod bridge.

| Anonimulnegru explică (pentru GabiDumitrescu):

Adică cum?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Adica ii suni si le zici ca seteze ONT-ul in mod bridge, ca sa lase sa treaca netul prin el fara sa aiba functie de router. Si tu configurezi totul pe routerul tau. P.S. Legat de figurile pe care zici ca le face ZTE-ul de la ei, ai putea sa le zici ce figuri face si poate iti dau altul. Nu o sa te coste nimic daca e ceva in neregula cu routerul.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Nu-ti recomand acest router. l-am avut si eu si la doua ore dupa ce l-am bagat in priza si configurat a luat foc. noroc ca eram in zona ca altfel mi-ar fi luat foc tot apartamentul.