| Mark72 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul tau! Astazi mi-am aruncat telefonul, stiu ca a fost o tampenie din partea mea si ca trebuie sa suport consecintele, dar. Am un Nokia Asha 201, iar astazi l-am aruncat jos. A sarit din el bateria. El se aprinde, dar faza este ca Tot ecranul este alb, adica merge sa intru in muzica, ii stiu meniul fara sa ma uit. Dar ideea este ca se vede tot ecranul alb... Iar cand apas putin mai tare pe ecran, se inchide telefonul! Ce poate sa fie? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| aninominatus a răspuns:

S-a stricat displeyul. Du-l la un service nu e de jucat cu asta!

| Mark72 explică (pentru aninominatus):

Multumesc pentru ajutor! Inca ceva, ai idee cam cat ar costa reparatia display-ului? big grin

| aninominatus a răspuns (pentru Mark72):

Da cam 100 de lei.(LEONETTA147 a spus bine)

4 răspunsuri:
| LEONETTA1478 a răspuns:

In jur de 100 de lei

| yonutwalentyn a răspuns:

Trebuie sa il duci la un service de telefoane pentru ati schimba displeyul.