| FreshMint a întrebat:

Am nevoie de o parere din partea celor care detin telefonul Samsung Galaxy SIII. Cum vi se pare telefonul vostru?

Răspuns Câştigător
| ottotony a răspuns:

E destul de bun telefonul pentru ca si eu il am, dar parerea mea este ca daca il iei, te rog frumos sa ii iei si o carcasa sa nu patesti ca si mine.(L-am spart in prima zi).Dar acum o zi citisem un articol care zicea ca exista un telefon numit HTC care bate si Samsung Galaxy SIII si IV si iPhone 5.
Parerea mea.

4 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

E extrem de bun. E compact are optiuni bune, camera foto destul de buna. Faci cam orice cu el.

| FreshMint explică:

Da stiu, HTC one, dar nu-mi place, vreau s3 si am nevoie de pareri.

| ottotony a răspuns (pentru FreshMint):

Daca vrei SIII, e numai bun.Are o camera bestiala.Eu iti zic sa te documentezi legat de SIII daca vrei sa il iei ca e smecher rau:3

| FreshMint explică:

Mersi frumos.