| sofymadd a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Mama mea vrea sa isi cumpere un telefon nou. Ce propuneri puteti da? Care sunt cele mai noi modele de telefoane?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

LG G4, S6, S6 Edge, Iphone 6, Iphone 6 Plus, HTC One M9 acestea sunt cele mai noi și de asemenea și cele mai bune.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sa NU isi ia cel mai nou telefon ca sa il foloseasca doar la vorbit si chestii marunte, sarcini care pot fi indeplinite si cu un telefon modest, gen Galaxy Core Prime sau Desire 310.

Nu recomand S6, iPhone 6 sau care mai de care mai scump telefon, ca sa nu il foloseasca la performantele de care e capabil sau mai rau sa il scape accidental si sa il faca muci.

Daca e mai in varsta si nu prea se descurca poti sa ii recomanzi ceva cu Windows Phone, care e foarte usor de folosit, sau Blackberry, care e orientat catre productivitate.

| Zangetsu a răspuns:

Depinde si de cati bani este dispusa sa dea pe un telefon.

| Rakanishuu a răspuns:

Depinde de buget. Eu recomand un Samsung Galaxy Core Prime sau un IPhone 5S, in cazul in care este mai pretentioasa. happy

| Alina_Alexandra_1998 a răspuns:

Eu imi dau cu parerea un iphone sau android te sfatuiesc sa isi ia android e mult mai bun, dar acum depinde de ce preferinte are mama ta sper ca te-am ajutat.