| CrazzyWTF a întrebat:

am nevoie rapida de un raspuns la intrebare big grin Dau funda! Deci, am intrat azi sa cumpar un telefon de pe eMAG si nu mai ii pe site, l-au scos, DAR l-am gasit resigilat... ce ma sfatuiti? e oke daca e resigilat? nu i-au teapa? REPEDE Va rog sad

Răspuns Câştigător
| AdiFCD a răspuns:

Nu vei lua nicio teapa. Cele resigilate functioneaza foarte bine, atata doar ca in trecut au avut ambalajul original deschis happy Poti sa-l cumperi linistit.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu iei nici-o teapa, produsul este aproape ca nou, plus ca pretul este extrem de mic.

| libra070 a răspuns:

Pai acolo scrie : Prezinta zgarieturi fine pe suprafete lucioase... Nu stiu ce sa zic, nu as zice sa te risti! Parerea mea ..Imi pare rau pentru tine sad

| AdiFCD a răspuns (pentru libra070):

Asa scrie la toate produsele resigiliate happy Daca ar fi avut zgarieturi care sa iasa in evidenta, cei de la Emag ar fi refuzat returul produsului.

| CrazzyWTF explică:

Ce spuneti despre un Samsung Galaxy Dran Neo i9060 resigilat de la Emag, care prezinta zgarieturi fine? Ce imi recomandati?