| slayz0r a întrebat:

am nevoie urgenta de voi va rog.Mi-a scapat telefonul pe jos (S3 Neo) si s-a spart display-ul,faza e ca am telefonul deschis si ma poate suna cineva,pot primi mesaje si asa mai departe, dar nu pot face nimic pentru ca ecranul este inchis iar cand apas pe butonul din mijloc imi apar niste liniute verzi pe ecran.
Exista o posibilitate sa recuperez ce am pe telefon avand in vedere ca am bagat si cablul USB in calculator, il citeste dar imi arata ca nu am nimic in telefon.Ma intereseaza ce am in telefon si daca exista vreo posibilitate gen un program prin care sa recuperez fisierele salvate in telefon nu pe card?

1 răspuns:
| Rony23 a răspuns:

Schimbi display-ul. Sau tot la un service cu un cablu special iti scoate toate nr de telefon si ce mai ai tu prin el. Acasa nu ai cum.