| Nastase_Radu_1998 a întrebat:

Am o belea mare la telefon. Un galaxy s2 plus pe care am avut multe aplicatii,jocuri micute,apl pentru camera,ma rog,mai multe. E, si m-a apucat nebuneala sa instalez asphalt 8. Pentru treaba asta trebuia bineinteles sa fac spatiu pt el deci m-am apucat sa dezinstalez aplicatii. Mie telefonul imi spunea ca am liber 1.4 gb dar ala nu se instala de fel. Si acum am pus-o, pentru ca jocul nu il am in telefon dar in acelasi timp mi-a disparut spatiul liber de stocare. Si acum nu mai pot sa instalez nicio alta aplicatie cat de mica. Imi spune ca nu am spatiu suficient. Jur ca nu pricep ce are. Deci e ceva de genu asta: am o plasa cu care ma duc sa iau paine. Eu vreau 4 dar am loc doar de 3. Le pun pe alea 3, dar cand vad ca nu imi incap toate vreau sa le scot dar nu ma lasa vanzatorul. Sper ca intelegetilaughing ideea e ca acum nu mai am spatiu si telefonul nu ma mai lasa sa instalez absolut nicio aplicatie. Sper ca puteti sa imi dati un sfat ceva, as aprecia maxim. Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| KingCobra a răspuns:

Eu la telefon la setări și la zona unde vezi spațiul de stocare am opțiunea sa șterg fișierele temporare (am Nokia), asta ar trebuie sa fie, dacă nu ai, transfera toate fișierele pe PC și cauta în setări opțiunea de a reseta telefonul la cum era când l-ai cumpărat, o sa șteargă tot.

| Nastase_Radu_1998 explică (pentru KingCobra):

Daca fac treaba asta pierd conturi si alte chestii din astea?

| KingCobra a răspuns (pentru Nastase_Radu_1998):

Nu le pierzi dacă ști emailul (sau numele cu care au fost făcute) și parola.

4 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. O cale ar fi sa restartezi telefonul sau sa-l aduci la setarile din fabrica.

| D1eSeL a răspuns:

O resetare din fabrica ar trebui sa rezolve. Si eu am patit la fel pe un Galaxy Y.