| StaiCaTrag a întrebat:

Am o cartela de telefon care este albastra si pe care scrie Lebara Mobile si am primit-o de la o cunostinta, insa vreau sa stiu cum pot afla cat credit mai am pe ea sau daca e pe abonament sau nu, este cartele din Germania. Merge sa sun pe al numar dar vreau sa ii aflu creditul.La ce numar trebuie sa sun sau cum fac? Multumesc, dau funda mare! :*

2 răspunsuri:
| raducu1205 a răspuns:

Ca sa aflii daca e pe abonament suni la 415, sau daca e pe cartela iti va arata daca suni la numarul 333. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| StaiCaTrag explică (pentru raducu1205):

Nu e asa man aia e la Orange am incercat crede-ma nu merge, e marca Lebara e din alta tara.