| anonim_4396 a întrebat:

am o cartelă Vodafone dar nu am credit pe ea de cîteva luni. Cît timp pot păstra numărul? Se poate pierde dacă nu il incarc, pot primii apeluri, dar eu nu pot suna pe nimeni, creditul este zero.Vă multumesc Cristi.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Da, se poate pierde, in cazul in care nu reincarci cu credit.
Citeste conditiile in care poti pierde numarul:

http://i.imgur.com/P2fMU.jpg

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In 6 luni ramane inoperativa daca nu o incarci.

| Larsette a răspuns:

Eu am primit mesaj in care imi spuneau ca daca nu o reincarc, intr-o luna voi pierde numarul si cartela se va dezactiva. Banuiesc ca o poti tine pana cand vei fi anuntat ca exista riscul sa nu o mai ai