| Tommytommy a întrebat:

Am o dilema: pe telefon am root(făcut acum un an) și am pus custom recovery cu CWM(Clockworkmod) 5.0.2.0. Am văzut ca a apărut lollipop pentru el de la cyanogenmod și am vrut să-l pun dar îmi trebuie TWRP(Teamwin). Întrebarea e:dacă schimb recovery se poate duce pe "copca" telefonul? Va funcționa mai bine dacă schimb recovery? Am android 4.2.2

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Nu pateste nimic telefonul daca reuseste flashul la twrp. Cat despre performanta, nu prea are treaba, atata doar ca twrp are mai multe optiuni decat cwm.
Apropo, nu poti sa dai restore la backuprile facute in cwm din twrp si vice versa