| deepinside777 a întrebat:

am o intrebare, am un Nokia C3 si as vrea sa stiu cum pot bloca numarul unei persoane care ma suna insistent, mentionez ca nu suna cu privat deci sa nu imi zice-ti pentru privat vreau sugestii cum as putea bloca numarul lui pentru a nu mai putea sa ma sune, merci!

Dau funda si fara raspunsuri la gluma!

8 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Il redenumesti din.jar in.sis Butonul de download este in dreapta sus http://gallery.mobile9.com/f/3199466/?ref=2994

| deepinside777 explică (pentru spy2o):

Nu poti redenumii ca tot.jar este

| spy2o a răspuns (pentru deepinside777):

Incearca pe pc sau pe alt telefon.

| deepinside777 explică (pentru spy2o):

Imi da aplicatie stricata.

| spy2o a răspuns (pentru deepinside777):

Http://best-blacklist.en.softonic.com/symbian sau mai cauta alte aplicatii asemanatoare. Daca aveai android era mult mai simplu.

| deepinside777 explică (pentru spy2o):

Da nu cred ca este pentru Nokia C3.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

.

| Urda_Cosmyn_1994 a răspuns:

Nu ai cum sa il blochezi... Am si eu Nokia c3 de cativa ani si nu am putut bloca.Cel mai bine nu-i raspunde sau inchidei si ii arata cai ocupat.winking happy