| Teodor_Gabriel_1999 a întrebat:

am o intrebare, am un Samsung j5 2017 si aici in orașul nostru am fost la un GSM si i-am zis cat ma costa ecranul si a zis ca se repara cu totul. Intrebarea mea este daca este ecranul integral cu display-ul sau este separat ecranul de dysplay?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Orice ai schimba la el, du-te cu el la Germanos sau îl trimiți la reprezentanța Samsung din țară. Asta pentru ca să nu te trezești că touch-ul nu va merge la fel de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt de mult telefoane, la care se schimba doar digitizer-ul, pentru ca nu ai cum sa dezlipesti ala, fara sa il spargi.
Era odata cand erau telefoanele gen LG cookie laughing
Acum le cumperi direct cu totu.
Are pe ebay.co.uk display cu 14 16£, adica undeva la 80 ron cu tot cu transport.
cati bani iti ia ala sa ti-l puna?