| corelamun a întrebat:

am o intrebare am un telefon c3322 numai ca am o problema la el tot mi se deschide ecranu si tot se inchide si nu vrea sa porneasca telefonul singuru mesaj care mil arata pe ecran este numele telefonului si tot mi se inchide si deschide ecranu ma poate ajuta cineva? trebuie sa-l duc acolo de unde l-am luat? ca am garantia...

Răspuns Câştigător
| AnnAnonymous a răspuns:

Daca ai garantie, du-te cu el de unde l-ai cumparat, si iti va reinstala softul sau repara GRATUIT.happy
Daca mergi la un service va trebui sa platesti, pentru ca nu va lua in considerare GARANTIA.

2 răspunsuri:
| AnnAnonymous a răspuns:

Salut,
E posibil sa se fi dus softul,si eu am avut un telefon Samsung care se tot deschidea si inchidea, si aparea doar imaginea cu logo-ul telefonului, adica numele lui. Du-te cu el de unde l-ai luat, sau la un service. O sa iti instaleze softul din nou, daca il ai in garantie e gratuit.

| corelamun explică (pentru AnnAnonymous):

Multumeschappy

| AnnAnonymous a răspuns (pentru AnnAnonymous):

Daca ai garantie, du-te cu el de unde l-ai cumparat, si iti va reinstala softul sau repara GRATUIT.happy
Daca mergi la un service va trebui sa platesti, pentru ca nu va lua in considerare GARANTIA.