| SolcanuFlorina a întrebat:

happy. Am o intrebare....cand iti faci abonament la Orange trebuie sa iti iei neaparat un telefon de la acel abonament sau poti sa-ti iei un alt telefon la pretul standard? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

In general iti alegi un telefon, iar apoi vin ei cu optiuni si alegi un abonament care iti convine.

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Cumperi ceea ce iti doresti sau iti...permiti. abonamentul e una iar telefonul e alta.

| SeNzOr13 a răspuns:

Nu-i neaparat daca vrei ca si eu am avut la Orange si nu era neaparat. funda plzz