| AnnyJonathann a întrebat:

am o intrebare care de mult n-o pot rezolva nu de mult am primit un cadou un telefon care imi place precizez este Samsung Galaxy Ace pur white le fleur si am asa o intrebare cand ma joc in orice joc in care se misca telefonul ca de exemplu doodle jump sau ceva de genu atunci mobilul meu nu se misca cum doresc cind misc in stinga se da in dreapta si tot asa va rog enorm de muult ajutati-ma repede va rog.Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa-l calibrezi punandu-l pe o suprafata dreapta si apasand Afisare-Calibrare. ar trebui sa functioneze asta...Bafta!

| AnnyJonathann explică (pentru Leutzbv):

Mersi mult tare m-ai ajutat, a mers

| Leutzbv a răspuns (pentru AnnyJonathann):

A functionat asa cum ti-am zis? Mersi de funda! Nu ti-am raspuns ca sa primesc funda, dar imi place sa ajut, mai ales ca m-am lovit si eu de multe probleme...happy Bafta!