| lalaaaaaaaaa a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de mult timp. Stiti cum pot filma cu telefonul direct pe el? (de exemplu: atunci cand apesi pe butonul principal si dupa pe butonul de "blocare ecran" se face o poza direct pe telefon, eu am galaxy mini 2). Tot incerc dar nu am reusit sa filmez. Nu sunt nici sigura cap ot filma de aceea am apelat la TPU. Daca stiti va rog sa imi raspundeti. Multumesc! pup all!

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Ca sa filmezi iti trebuie anumite programe ( cred ca se gasesc si in
Google Play ), dar ce zici tu acolo este de fapt efectuarea unui screenshot si daca esti curios/a trebuie sa apesi pe butonul de home, butonul de deblocare/blocare ecran si pe cel de volum jos ( sau su nu mai stiu ).