| Catrinutza29 a întrebat:

Am o intrebare : " Ce telefon e mai bun Samsung Galaxy S4 mini sau Iphone 5. De ce?
Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca m-ai fi pus sa aleg dintre S4, dar nu versiunea mini, l-as fi ales. Dar ai dat de ales dintre s4 mini si Iphone5. Aici vorbim de iphone care este mult mai superior decat s4 mini, sa nu mai vorbim de pret care poate fi si de 3 ori mai mare decat la s4 mini. Bft

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Normal Iphone 5... daca era S4 normal iti recomandam Samsung.

| stlucian a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7788,7378

deci clar Sansung:
Processor
Dual core, 1700 MHz, Krait 300
System memory1536 MB RAM
Capacity 1900 mAh
Front-facing camera 1.9 megapixels

| DaftPunk a răspuns:

Depinde de preferinte.
Daca vrei sa dai o gramada de bani pe un iphone, cu care sa te dai mare si eventual sa iti fie furat.
Sau sa iei ceva mai ieftin, si mai bun.
Dupa specificatii, sunt cam la acelasi nivel, S4 fiind putin peste Apple 5.

| RaduIulian88 a răspuns:

Samsung galaxy s4 mini este un telefon mai bun decat amaratul de iphone 5 care zici ca e Nokia si mai costa si o avere http://bit.ly/1l6AqWN

| Daniel_Havrincea_1991 a răspuns:

Daca vorbim despre durabilitate raman la iphone... dar inteligenta e S4 ( lucruri legate de senzori, e mult mai tactil si multe altele )

| Jipa95 a răspuns (pentru Daniel_Havrincea_1991):

El a spus despre s4 mini care este mult mai inferior in performante, ecran, etc decat s4 i***