| Cailean_Marius_1998 a întrebat:

Am o întrebare. Credeti ca va rula bine android 6.0.1 pe un Galaxy s6?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In tara unii deja l-au primit. Si da, toti spun ca ruleaza mai bine. De altfel orice versiune pe telefoane high end ruleaza mai bien decat anterioara.

2 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Bineînțeles! Cei de la Samsung deja plănuiesc update-ul chiar luna aceasta pentru S6!

| Cailean_Marius_1998 explică:

Am dat update-ul când aveam cam 83 % baterie și l-am instalat cam pe la 54 %.E vreun risc sa ma tina mai puțin bateria?