| bikesports2 a întrebat:

am o întrebare. Cum este bine sa iti faci contul de Instagram si Facebook, cu numărul de telefon sau email? Sau separat doar Instagram?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La Instagram, cred că ești obligat să le dai pe ambele (nr de telefon + email).
La Facebook, eu zic să te loghezi doar cu adresa de email, dar să nu îți uiți parola. Pt siguranță, ți-o notezi într-o agendă.
Eu nu le-aș asocia! happy

| Bogdan70001 a răspuns:

Pai dupa ce-ti faci cont de Facebook la Insta nici nu-ti mai trebuie parola ca poti sa te conectezi direct cu Facebook