| AdytzuFCRMA a întrebat:

am o intrebare cum pot sa fac diferenta dintre Samsung galaxy s4 original si o replica a acestuia.
Dupa ce as putea sa ma conving.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nimic mai simplu. Eu mereu folosesc asta: pornesc camera și văd care e rezoluția camerelor. Replicile în general nu fac poze la calitatea specificată sau nu au în setări rezoluția maximă care ar trebui să fie.

| Evolution a răspuns:

Poti sa te duci cu el la un gsm sa til verifice daca vrei sa cumperi de la negru, simplu si fara batai de cap. Te duci cu cel care il vinde si te convingi

| AlexL28 a răspuns:

Daca ai acces la el nimic mai simplu. Mergi la setari>>despre telefon(ar trebui sa fie chiar ultima sectiune) si daca aici scrie ca e fabricat de Samsung bine, daca nu arunca-l

| MARIUSHD90 a răspuns:

In primul rand dupa greutate, claritatea camerei si cum merge touche happy