| whatisthis19 a întrebat:

Am o intrebare daca suni un nr fix poti sa vezi de pe nr. fix cine te-a sunat? Adica sa sun normal?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce tel fix ai.

| sierra1 a răspuns:

Dacă are caller id și display, merge altfel pe ce păcatele noastre să vezi?

Bula
| Bula a răspuns:

Pe telefonie fixa digitala se transmite identificarea (numarul) postului telefonic care apeleaza.
Cel apelat, daca are telefon cu identificare si afisare, atunci poate vedea cine /ce numar il suna (daca numarul nu este ascuns).

| Dana1999 a răspuns:

Doar dacă i se afiseaza in caz ca are pe ce.