| Stargoz a întrebat:

Daca vorbesti la telefon in timp ce e la încărcat acesta poate păți ceva? Nu ma joc pe el sau fac ceva la încărcat doar vorbesc uneori si asta il poate afecta?

Răspuns Câştigător
| Daniel323 a răspuns:

Nicio legatura.Doar un idiot ar afirma asa ceva.
Poti sa faci ce vrei pe el cat este la incarcat cat si dupa.
Se incarca ceva mai lent.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca e incarcat cel putin 20% nu e nicio problema. Pe timpul incarcari daca e 5% e posibil sa afectezi durata de viata a bateriei.

| Bogdan70001 a răspuns:

In cele mai multe cazuri nu...totusi daca vorbesti mult cu el la incarcat se poate afecta display-ul si sa ai parte de pixeli blocati, care isi vor reveni abia peste cateva minute si totul va fi din ce in ce mai rau.

Insa rare ori se intampla asta