| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile incerc sa gasesc smartphone-ul Lenovo A6010 Plus in Romania si nu il gasesc am cautat peste tot am gasit doar un site in Republica Moldova dar nu ajuta am cautat si la ei pe site si nu l-am gasit dar m-am uitat pe Youtube si pe Google si am vazut ca este. Va rog mult daca stiti cumva vreun de la care pot cumpara telefonul sa imi spuneti (in Romania).

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In tara vei gasi destul de greu fix acest model, eventual ocazional. Insa Lenovo A7010 (cu caracteristici relativ asemanatoare) se gaseste in ofertele RDS.

| DjAbstraktw a răspuns:

Bucresti.