| Lazar_Mihai_2002 a întrebat:

am o intrebare despre telefonul meu, cand activez Wi-fi si intru pe Magazin Play imi scrie Nicio conexiune, va rog sa ma ajutati, multumesc.

Răspuns Câştigător
| CătălinFD a răspuns:

Si daca intri pe date mobile? Si mie mi s-a intamplat si a trebuit sa descarc FileManagerES sau ceva de genu' si sa sterg un fisier de acolo

| Lazar_Mihai_2002 explică (pentru CătălinFD):

Ok mersi Catalin, si mai am o intrebare cam cat ar costa un cont de Steam?

| Lazar_Mihai_2002 explică (pentru CătălinFD):

Catalin mai am o intrebare cam cat m-ar costa un cont de steam?

| Lazar_Mihai_2002 explică (pentru CătălinFD):

Ok mersi Catalin si mai am o intrebare cam cat ar costa un cont de Steam?

| Lazar_Mihai_2002 explică (pentru CătălinFD):

Bun mersi

| Lazar_Mihai_2002 explică (pentru CătălinFD):

Bun mersi.

6 răspunsuri:
| CătălinFD a răspuns:

Sincer nu stiu, scuze