| nimrod31 a întrebat:

am o intrebare, importanta.Am un telefon Nokia Asha 302 si am descarcat ceva muzica cu videoclipuri (BUG MAFIA,PUYA de-astea) si cand am vrut sa ma uit la videoclipuri, nu mi le citeste, zice ca fisier neacceptat (3gp) si am incercat sa filmez eu cu telefonul, si apare iar eroarea aceea ca nu e acceptat fisierul, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Nu accepta telefonul fisiere de genul ala poti sa le vezi decat pe calculator cred...
eu am s4 nu ma prea pricep la tel. de genul ala

| nimrod31 explică (pentru TheCosmin02):

Da,dar totusi, nu deschide nici ce filmeaza telefonul

| TheCosmin02 a răspuns (pentru nimrod31):

Da ai dreptate totusi

ai putea sa il resoftuezi (nu stiu cum)