| VladFast a întrebat:

am o intrebare legata de iPhone 5, pot sa adaug un card de memorie la el (MicroSD), adica are slot de memorie externa?

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Cum sa adaugi la iPhone 5 cardlaughing deci daca iPhone-ul este original nu ai cum sa adaugi card de memorie..are o memorie prestabilita de 8 14 32 64 gb..deci raspunsul este nu.doar daca este fake atunci poti sa ii pui card.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poti.

| VladFast explică (pentru OnuOnulică):

Daca la iPhoneul tau merge sa pui MicroSD inseamna ca te-au pacalit parintii si ti-au luat unu fake, succes.

| Andrei1099 a răspuns:

Iphone nu are slot sd, se bazeaza pe memoria interna care e mare.

| Densis a răspuns:

Nu,nu poti. happy

| AlecsPAD a răspuns:

Nu exista si nici nu o sa existe in veci slot pentru microSD la despozitivele de la Apple, are destula memorie iPhone 5

| Lubenita a răspuns:

Din pacate, iphone 5 nu vine cu suport microsd, poti beneficia doar de memoria lui interna. funda?