| Darius123456 a întrebat:

.pe Nokia Lumina nu stiu modelul..cum pot schimba numele de la bluetooth?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU numele de la Bluetooth trebuie sa-l schimbi ci numele telefonului iar cei cu care te conectezi pe Bluetooth sau altfel te vor vedea asa ce nume ti-ai pus!
Intra la setarile telefonului, sterge Nokia si pune un nume de care vrei sau conecteaza-te la pc iar in : My Computer unde iti va aparea tel. dai clic dreapta, clic : Redenumire! Bafta!

3 răspunsuri:
| CrinaCorban a răspuns:

Nu se schimba numele de la bluetooth ci al telefonului!

| Ungur_Andrei_1995 a răspuns:

Intri pe bluetooth si schimi numele telefonului. happy nu stiu cum poti sa il schimbi pe Nokia cred ca acolo