| zickuo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei mai experimentati!

As dori sa imi cumpar un telefon nou.
Si am de ales inte un telefon mai bun dar fara 4G, si un telefon bunice dar cu 4G

5 răspunsuri:
| Relondo a răspuns:

Salut! Parerea mea e ca ar trebui sa iei telefonul fara 4g daca este mai bun ca specificatii decat cel cu 4g pentru ca tu in primul rand vei folosi aplicatii si jocuri, viteza 4g te va ajuta doar daca depinzi foarte mult de download si doresti sa astepti cu 5-10 secunde mai putin decat la 3g sa ti se incarce o pagina.

| ccaattaalliinn a răspuns:

Pai. Eu ti-asi zice daca stai mult pe net. ia-ti 4G, daca nu ia-l pe ala mai bun.
Dar mai bin3 4G. Eu am un galaxy young care nu e 4G si merge greu netul. Acum depinde cum folosesti tu un telefon

| zickuo explică (pentru ccaattaalliinn):

Pfff... Habar nu am ce sa aleg.

| zickuo explică (pentru ccaattaalliinn):

Cei de la RDS ofera internet 4G?

| ccaattaalliinn a răspuns (pentru zickuo):

Iati 5G si punt rolling on the floor)) sau 6G rolling on the floor)))