| Kulip a întrebat:

AM o intrebare vreau sa dau Samsung Galaxy S4 Value Edition +Husa Originala Pe un telefon.
Ce ma sfatuiti, sa-l pastrez sau sa-l dau?
Si daca sa-l dau pe ce telefon?

2 răspunsuri:
| NickPop a răspuns:

Nu il da! mai bine mai astepti sa mai scada preturile si iti poti lua Samsung galaxy note 4 sau iphone 6 plus!

| iLoveEpicxD a răspuns:

In gluma iti pot spune ca ai innebunit laughing). NU se merita sa dai s4 pe alt telefon, decat pe iphone 5 DOAR daca esti fan iphone. In curand vine si la noi actualizarea la android 5, daca nu il ai deja si e smecher rau laughing Deci in concluzie mai bine nu, ramai la el iar peste ceva timp iti poti lua s6 de exemplu, vor scadea preturile.