| AlexBoy88 a întrebat:

Am o mare mare problema cu telefonul meu Samsung galaxy s4. Azi am bagat in el o cartela nano-SIM cu adaptor si s-a blocat in el si eu am tras tare de cartela si cand a iesit am rupt toti pinii din slotul telefonului si acum nu mai citeste cartele sim.
Ce pot face sa il repar va rog mult daca ar afla parintii as da de belea rau de tot pentru ca telefonul era nou la abonament luat doar de 3 luni.
Va rog ce pot face sa il repar si cat costa?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu cu telefoanele astea care incap pe mana tuturor.Mergi cu el la un service.Asta nu tine de sfaturi pe TPU.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Esti sigur? big grin
Vezi ca sunt si specialisti it si gsm pe TPU!winking

| MskDesign a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Si pe unde crezi ca sunt? Daca sunt cum te pot ajuta daca piesa trebuie schimbata?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru MskDesign):

Pai trebuie sa mearga cu ea la un service, logic, dar el a insinuat ca nu sunt specialist pe aici!

| darrio2007 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Unde sunt?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Pe aria lor, acum nu pot sa le dau niciun nume, cauta-i sti tu!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

I-ar fi raspuns cineva pana acum, nu crezi? Si eu mai stiu cate ceva dar nu tine de sfaturi problema pusa de Alex. Tine de service.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Bine ma!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Mersi,ma.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Ok!winking