| Search69 a întrebat:

Am o mare problema am primit azi telefonul de la eMAG (Huawei p7) nu pot sa deschid tavita cand bag cheita in gaura intra prea adancit si ori cat as apasa nu se deschide dar la cardul sd se deschide si nu este asa de adancit am incercat sa ii sun pe cei de la eMAG dar mi-au spus sa apas mai tare.ce sa fac? Este defect? Sau ce? Trebuie dus la service sau ce pot sa fac. Sper ca ati inteles ce am spus. Dau funda raspundeti cat de repede se poate.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Il trimiti la garantie daca nu merge.

| Search69 explică (pentru express11):

Da, am vorbit cu cei de la eMAG si o sa trimita un curier sa duca telefonul. Pana atunci as putea sa descarc 1-2 jocuri si apoi sa le steg cand duc telefonul? Daca imi raspunzi iti dau funda happy.

| express11 a răspuns (pentru Search69):

Nu-i problema, oricum sterg ei probabil.

| express11 a răspuns (pentru Search69):

Da,poti.asa il mai verifici, si oricum pana marti, foloseste-l la maxim.bafta! r

| Search69 explică (pentru express11):

Multumesc! Bafta si tie! happy