| EvilDead a întrebat:

Am o mare problema. Am un Samsung mini 2 care nu se mai incarca si nici destula baterie nu are ca sa se deschida. In rest, daca vreau sa il pun la incarcat imi apare asta :

"Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again."

Tin sa mentionez ca nu mai este in garantie, am mai avut o problema de genul, si mi s-a spus ca a facut soc mecanic iar dupa ce mi l-au reparat, mi l-au scos din garantie. Dupa cateva zile dupa ce l-am luat de la service mi-a aparut fraza de mai sus. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Asta imi spune ca cei care ti-au reparat telefonul la service, l-au decuplat in timp ce isi facea system install si l-au busit cu totul. Acum e si explicabil de ce ti l-au scos din garantie; tocmai ca sa se spele ei pe maini in caz de ceva.