| Fulgeruul a întrebat:

Am o mare problema cu un Iphone 3G. De cand am instalat custom firmware(de azi) nu mai citeste nici o cartela ( La toate cartele pe care le introduc scrie Cautare... si ramane asa ). L-am si inchis, i-am dat si resetare configurari retea, tot ce este posibil si nu vrea. sad Mentionez ca inainte i-am facut un upgrade la ios la versiunea 4.1.2, dar pana sa ii fac upgrade avea tot ce acest firmware instalat si mergea. Are legatura? crying. Va rog frumos ajutati-ma. Funda.! big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| DjIulyanB a răspuns:

Recomand un antivirus. Probabil ai luat vreun virus care numai da voie sa citeasca cartelele. Succeswinking