| LaurEEL a întrebat:

am o mare problema mi-am achizitionat ieri un telefon Orange Nivo si cand intru in googleplay sa descarc aplicati si jocuri spune, downloading..., si ramane asa fara se se descarce mentionez ca am incercat net prin MB si 3 retele de wi-fi va rog ceva bun dar pe inteles dau funda va rog mult

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil este o eroare de soft. Iti recomand sa faci o revenire la setarile din fabrica si sa verifici din nou. Daca problema persista iti recomand sa duci telefonul in service.

Cu prietenie,
Orange Helper

| LaurEEL explică (pentru OrangeHelper):

Dar sti si unde fac setarile din fabrica?

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Poate nu ai setarile la net facute corect! Intra pe orange.ro si fa-ti setarile la net.Succes