| tdy a întrebat:

Am o mare problema vreau sa-i fac la telefonul meu Samsung galaxy i9000 un update la android (firmware) da nu vreau sa-mi bag un android de asta 4.0 de pe internet ca nu sunt bune am tot incercat sa gasesc un android ca si la galaxy s3 dar nu am gasit ma poate ajuta cineva?
Va rog multttt! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kkeo a răspuns:

Intra pe sammobile.com fa-ti un cont si cauta firmwarul descarca-l si instaleaza-l cu odin ft ft usor si firmware originale, testat! Bafta si auzi nu lui costum rom cas niste porcari! au lag, etc.

1 răspuns:
| Seby1994 a răspuns:

Intra pe siteul celor de la Samsung, creeaza-ti un cont, cauta-ti firmware-ul si urmareste pasii de descarcare si instalare. bafta