| Floris_Marin_1999 a întrebat:

Am o mare problema, vreau Sami șterg contul de icloud dar nu pot pentru ca contul nu este verificat, si am uitat parola de la email. Am încercat sa o resetez dar imi spune ca pentru a reseta parola trebuie trimis un cod la un nr meu de telefon dar acea cartela am pierdut-o crying ce sa fac, cum sa aflu parola de la email? Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| KeZiki a răspuns:

Poti incerca prin hackuri. dar ca sa it deblochezi dispozitivul ( iphone cred) descarca pe pc aplicatia bypass (gasesti un link la mine la intrebari) conecteaza dispozitivul la pc cu cablu de date, fa conexiunea wifi, conecteazate cu bypass ( poti sa urmaresti un tutoarial pe youtube) baga un cont gresit iar programul ti-l va debloca.