| Laur_Laurentiu_1995 a întrebat:

Am o mica mai mare problema. Am incercat sa imi pun pe Samsung Galaxy SII android 4.1.2 si nu a iesit chiar cu am vrut. Pana la urma am instalat eu ceva acolo si acum imi arata pe mijloc Samsung Galaxy S-I9100 si un triunghi galben cu semnul exclamarii, Ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara semnul ala si sa pot sa intru iar pe telefon cu androidul meu vechi. Sunt disperat ajutaooor!

Răspuns Câştigător
| Chiperi a răspuns:

Uite incearca asta https://www.youtube.com/watch?v=LNK9zylItTg

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai facut update oficial sau ai incercat un custom ROM?

| Laur_Laurentiu_1995 explică (pentru LTAA):

Nu am gasit update-ul oficial pentru ca daca intram pe site-ul de la Samsung imi spunea ca a fost sters fisierul sau chestii de genu'. Poti sa imi un link cu un uptate oficial pentru Samsung galasxy sII ( S-I9100) 4.1.2

| Chiperi a răspuns:

Nu cred ca ai instalat corect.

| Laur_Laurentiu_1995 explică (pentru Chiperi):

Nu nu este versiundea de android buna
Si vreau una buna nu conteaza sunt disperat vreau una chiar si 2.3.3