| ItzLight1v1 a întrebat:

Am o mica problem la telefon nu stiu de ce, cand sun pe cineva il suna tot cu numar privat, ma poate ajuta cineva? Modelul telefonului Samsung Galaxy J5 2016. Multumesc

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ascunderea sau vizibilizarea numarului de telefon se seteaza pe serverul furnizorului de telefonie.
Mergi la caseria lor si rezolva problema pe loc (se poate face si prin dialog de sms-uri trimise la centrul lor de optiuni, daca te pricepi).