| Blackwood a întrebat:

Am o nedumerire. Am un Nokia X2-00 de aproximativ un an de zile, dar nu stiu cum sa fac sa se auda toate difuzoarele(deoarece am 4, dar doar 2 merg). Imi poate spune cineva cum le fac?

Răspuns Câştigător
| mysterhope a răspuns:

Asa am si eu unul asa merge de cand l-am cumparat cred ca celelalte 2 sunt decat de formahappy

1 răspuns:
| Zeneken a răspuns:

Daca difuzoarele telofonului, incerca sa te duci la service cu el!
eu am un Nokia x6 8 gb iar sora-mea are tot x6 dar de 16 gb si suntem amandoi foarte multumiti de ele!