| Alexus1234 a întrebat:

am o nelamurire cu un telefon Huawei p9 lite 2017, are amprenta patrata sau rotunda si de unde pot sa-l iau la un pret accesibil? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Maria1211 a răspuns:

Are amprenta rotunda, arata aproape identic cu p8lite 2017, cred ca nu e nicio diferenta la aspect.
Am avut eu, nu stiu daca chiar merita, la mine bateria tinea foarte putin si era foarte sensibil la frig, cred ca asa sunt Huawei urile in general. daca vrei la un pret accesibil ti-l dau eu, doar ca bateria e groaznica. laughing

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Amprenta pătrată o are P10 lite.
În funcție de ce înțelegi tu prin "preț accesibil", pot să îți ofer unul.

| Alexus1234 explică (pentru Maria1211):

Da are un prieten tot telefonul asta dar il tine bateria si are dual batery

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexus1234):

Dual battery?

| Alexus1234 explică (pentru darrio2007):

Adica are 2 bateri

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexus1234):

Stiam traducerea dar, recunosc, nu am auzit de asa ceva. Am cautat acum pe net si am vazut ca sunt.