| CATALINALIN a întrebat:

Salut tpu...am o nelamurire, cum pot sa sterg istoricul din app store la un iphone 5 cu ios 8.2? adica cum sa sterg ce am descarcat si intre timp m-am plictisit de acele aplicati si le-am dezinstalat? stie cineva vreo metoda? funda celui mai bun raspuns...

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Istoricul nu ocupa spatiu si chiar daca ar ocupa ar ocupa cam jumatate de mesaj dar cred ca e online deci nu prea vad cu ce te-ar deranja oricum nimeni o sa iti caute in istoric