| JuniorHD a întrebat:

Am o nelămurire în legătură cu încărcarea bateriei telefonului. De exemplu daca îmi pun telefonul la încărcat la 22:00 și îl scot tocmai dimineata la 7:00, poate afecta cu ceva bateria?

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu. Dupa ce se incarca, se opreste automat. Are protectie.

| petitconseil a răspuns:

Cauta pe google ca gasesti acolo toate informatiile care iti trebuie.Chiar crezi ca numai aici poti gasi raspunsuri? Mai invata-te sa cauti si pe google intrebari simple, nu doar aici.Aici sa vii cu intrebari care chiar nu le gasesti pe google.Succes!

| xSega a răspuns:

Nu afectează cu nimic, după ce se încarcă complet nu mai intra curent in telefon