| Anne222011 a întrebat:

Am o optiune activa pana in data de 12 martie. Azi mi-am dezactivat optiunea din telefon insa tot imi apare ca e activa. Mi-am reincarcat cartela, pe site'ul de la Orange nu imi apare, si pe telefon da. Vreau sa imi schimb optiunea si nu pot, de ce? Ce pot sa ii fac? Sa mai astept pana se termina optiunea asta si dupa sa bag alta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta mea: daca dezactivezi o optiune, minutele din ea ramin si le poti folosi pina la data expirarii, dar optiunea nu se mai reactiveaza automat. Dar, poti sa iti activezi o noua optiune.
Nu stiu cum este cu reincarcarea de pe site. Poate aici e ceva care nu te lasa sa e schimbi.