| Supremejordannike2004 a întrebat:

Am o pereche de căști Klim Fusion și nu merg pe Huawei P Smart Z și nici pe Nokia doar pe Samsung S9 Plus. De ce nu merg pe Huawei și Nokia?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sunt compatibile cu modelul telefonului, nu se potrivesc, telefonul nu le recunoaste nu le acceptă.

| Supremejordannike2004 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu pot sa le fac cumva sa le accepte?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Nu ai cum, trebuie sa cauti căsti dedicate telefonuli tau, si de preferat cand cumperi căsti sa le probezi pe loc la telefon nu acasa.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Incompatibilitate hardware, se pare.