| Zaharia_Petru_1997 a întrebat:

Am o problemă, am achiziționat un Samsung Galaxy S3 Neo nou nouț de pe eMAG. Problema este că nu îmi merg jocurile de pe Magazin Play, aplicațiile merg, dar jocurile ca Subway surfers și altele nu îmi merg îmi spune că "Nu s-a putut instala pe spațiul de stocare USB sau pe cardul SD....acum am observat că nici fișierele de pe telefon nu le pot copia pe cardul SD și de pe card nu pot șterge unele fișiere. Care e cauza și cum pot rezolva această problemă? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ar putea fi o problema de la telefon, eu zic sa contactezi pe cei de la eMAG sa iti spuna ce si cum happy

2 răspunsuri:
| oODonViperOo a răspuns:

Incearca sa permiti telefonului sa accepte fisierele cu sursa necunoscuta.Asta faci din setari->securitate si la device administrators.

| Zaharia_Petru_1997 explică:

Am încercat, i-am dat și reset...