| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am facut upgade al un iphone 3gs de la ios 5.1.1 la 6.1.6 dar aveam jailbreak ( cydia) pe el si am dat upgrade si nu a mers pentru ca trebuia sa fac si la 6.1.6 jailbreak. Prin urmare am facut jailbreak merge cum trebuie dar n-am semmal la telefon am incercat cu dowgrande dar dadea eroare am incercat ultrasn0w in cydia dar nu a mers sad ( am firmewor 06.15.00) help dau funda!

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Simplu: renunta la jailbreak si fa upgrade la iOS-ul oficial (cel mai recent).