| LoreNtzoo a întrebat:

am o problema am Nokia Lumia 520 si când descarc ceva de pe net îmi apare sa dau deschideti sau salvati am ales salvati dau pe el dupa ce sa descărcat si îmi zice să caut o aplicatie in magazin play am dat da si am ales toate aplicatile nu a mers ajutatima... Dau fundaa

1 răspuns:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

1.Ai grija la gramatica.
2.Ca sa descarci aplicatii iti trebuie spatiu de stocare, un cont live Microsoft.
3.Lumia 520 este un telefon cu probleme. Crede-ma ca eu am avut 2 si ambele aveau probleme la soft.