| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: am telefon Nokia 201 Asha si mai demult am umblat la optiuni la o poza si am modificat parca ceva(dar nu mai stiu) la categoria "Marcare". Cand vreau sa sterg unele poze, se sterg dar apare titlul "Operatiune nereusita" iar la celelalte titlul "Sters". Am încercat să formatez telefonul dar nu a fost de ajutor. Nu este ceva grav dar mă cam sâcâie. Mă puteți ajuta?

3 răspunsuri:
| Adrian7010 a răspuns:

În acest caz, încearcă să ROOTEZI telefonul, sper ca ti-am fost de ajutor.

| Gax97 a răspuns (pentru Adrian7010):

Și de unde pot roota telefonul? Mulțumesc anticipat.

| Adrian7010 a răspuns:

Păi. la mine, la tlf m-am uitat pe YouTube şi aşa am aflat, încearcă acolo.